Nejvýhodnější sázení

španělsko česko fotbalisté

Praha - Čeští fotbalisté v druhém utkání skupiny A2 Ligy národů remizovali se Španělskem 2:2. Reprezentanti proti finalistům minulého ročníku a trojnásobným mistrům Evropy dvakrát vedli a sahali po nečekaném vítězství, ale v 90.
Praha - Španělští fotbalisté zvítězili v elitní skupině Ligy národů ve Švýcarsku 1:0 a posunuli se na druhé místo v tabulce před Česko, které v souběžně hraném duelu prohrálo v Portugalsku 0:2.
Největší pozornost před hotelem v Granadě sklízeli největší hvězdy českého celku Petr Čech a Tomáš Rosický.
Míčoví kouzelníci ze Španělska aby si pomalu nazuli holínky místo kopaček. Kvalifikační duel v Litvě zřejmě odehrají na hřišti, které trávník příliš nepřipomíná, a radost z toho nemohou mít ani čeští fotbalisté.
Třicet vteřin scházelo, aby česká reprezentace proměnila vstup do elitní divize Ligy národů v sen. Góly Peška a Kuchty vedla nad trojnásobnými mistry Evropy Španěly 2:1, jenže před vypršením 90.

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
Češi v zápase dvakrát vedli, na gól Peška odpověděl Gavi a po krásném lobu Kuchty dokázal v závěru zápasu vyrovnat Iñigo Martínez..
Česká fotbalová reprezentace si připsala v prvním červnovém duelu Ligy národů vítězství. Svěřenci trenéra Šilhavého přivítali v pražském Edenu silné Švýcarsko a hráče ze země helvétského kříže přetlačili výsledkem 2:1.
Málaga - Čeští fotbalisté nastoupí do závěrečného čtvrtého červnového utkání skupiny A2 Ligy národů ve Španělsku s pěti změnami v základní sestavě oproti čtvrteční prohře 0:2 v Portugalsku.
Česko - Španělsko 2:2. Online reportáž: Čeští fotbalisté hrají v Lize národů proti Španělsku
Praha - Španělští fotbalisté zvítězili v elitní skupině Ligy národů ve Švýcarsku 1:0 a posunuli se na druhé místo v tabulce před Česko, které v souběžně hraném duelu prohrálo v Portugalsku 0:2.