Nejvýhodnější sázení

královéhradecký extraligový klub mountfield hk — hokej

Mountfield HK - Po nedělním obědě se můžete podívat, jak...

Po nedělním obědě se můžete podívat, jak to šlo našim klukům v pátek na Trubačově lávce. Zvládli to s bravurou, že ano? :-)

Hokejový klub MOUNTFIELD Hradec Králové, a.s. :: Česká ...

Hokejový klub MOUNTFIELD Hradec Králové, a.s. Dnes se od 11:00 konala v Praze tisková konference klubu Mountfield HK. Na ní zástupci dosavadního klubu Královští Lvi představili novou identitu aneb nový extraligový klub.

Informace o klubu | Klub | Mountfield HK

Mountfield HK, a.s. Informace o klubu. Mountfield HK, a.s. je hokejový klub působící v Hradci Králové od roku 2013, navazuje na bohatou historii hradeckého hokeje, která se datuje k roku 1926.

Tipsport extraliga |Český hokej

Rozhodnutí smírčí komise ČSLH – Šidlík, Žejdl, Mountfield HK Smírčí komise ČSLH se na svých jednáních ve dnech 14., 16. a 20. dubna 2020 zabývala návrhy hráčů Petra Šidlíka a Lukáše Žejdla na vyslovení neplatnosti výpovědí jejich hráčských smluv, uči

Petr Koukal (lední hokejista) – Wikipedie

Petr Koukal (* 16. srpna 1982,Žďár nad Sázavou) je český lední hokejista hrající na postu středního útočníka a reprezentant, který od května 2017 nastupuje za český klub Mountfield HK.Mimo Česko působil na klubové úrovni v Rusku a Finsku.

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

HC Mountfield HK | Hradec

Partnerství města se společností Mountfield pokračuje. Extraligový hokej bude ve městě dalších šest let. ... Do ní se již počtvrté zapojí i královéhradecký Mountfield HK. K prvnímu zápasu Tipsport extraligy 2016/2017 vyjedou hradečtí hokejisté proti

| Tipsport extraliga (ČR)

Děkuji za pozornost a z Třince se s textovým online přenosem z extraligového utkání přihlásím opět v pátek. V rámci 45. kola Oceláři budou hostit královéhradecký hokejový klub Mountfield HK. Do té doby přeji pěkné dny!

Michal Dragoun - Hokej

aktuální klub: HK Mountfield Hradec Králové ... HK Mountfield Hradec Králové ... Hned po deseti minutách prvního extraligového zápasu se mohl královéhradecký útočník Matěj Morong proslavit.... Podruhé přijíždí Jágr. Ale gól může dát kdokoli, varuje h

Sportovní kluby a hřiště | firmy, strana 5 - Evropská ...

Staňte se členem sportovního klubu a získejte možnost sportovat za zvýhodněné ceny a účastnit se zápasů a dalších akcí. Sportovní kluby fotbalové, florbalové, tenisové, badmintonové nebo třeba volejbalové mají k dispozici svá hřiště a další sportoviš

Kluby v soutěžích řízených krajem | Krajský svaz ledního ...

Logo Klub Kontakt Adresa; BK Nová Paka: Telefon: 777857721 Email: Web: Kontaktní osoba: Bohumil Šmika Havlova 1795 Nová Paka 50901 HC Dvůr Králové n.L.