Trenér Tomáš Topol: „Tenhle tým ... - Lední hokej

„Bude to hokej plný osobních soubojů a boj o každý milimetr ledu. Každý tým bude silný,“ říká trenér Tomáš Topol . V rozhovoru kromě blížícího se play off také hodnotí výkony v základní části, hovoří o přínosu juniorů i o vynikajících fanoušcích dvor

Tygři Černošice | Jakub Topol -

Jakub Topol .číslo narozen výška cm váha kg hůl post státní příslušnost; 4: 2002: L: Obránce: ... Pojď hrát hokej opět v lednu 23.1.2020 . Ples hokejistů 2020 .

Zlínský kraj - Kraj Vysočina | Krajský svaz ledního hokeje ...

Zlínský kraj 4:7 (1:2,3:5,0:0) Kraj Vysočina. 1. TŘETINA; čas tým branky asistence typ gólu; 04:36: H: Kevin COUFAL Andrej FÁBRY , Hynek PEŠ 5/5

Kraj Vysočina - Olomoucký kraj | Krajský svaz ledního ...

Adam TOPOL Patrik BAKUS , Václav KUDRNA 4/5 10:48: D: Vojtěch PORT Hynek PEŠ 5/4 2. TŘETINA; čas tým branky asistence typ gólu; 28:04: D: Hynek PEŠ Denis JELETZ 5/5 34:00: D: Andrej FÁBRY Martin MATĚJÍČEK 4/5 3. TŘETINA; čas tým branky asistence typ

- zprávy z domova i ze světa

Aktuální zprávy z domova i ze světa. Zprávy z ekonomiky, byznysu, kultury a sportu. Průvodce životním stylem. - aktuální zprávy.

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Olomoucký kraj - Kraj Vysočina | Karlovarský kraj

Andrej FÁBRY , Adam TOPOL 5/4 3. TŘETINA; čas tým branky asistence typ gólu; 40:50: H: Martin MATĚJÍČEK Kevin COUFAL 5/5 48:48: D: Dominik JEŘÁBEK Ondřej PEŠKAR , Patrik JANECH 5/5 60:00: H: Andrej FÁBRY ... KARLOVARSKÝ HOKEJ | telefon: + 420 603 539

Československá hokejová liga 1980/1981 – Wikipedie

Herní systém. 12 účastníků hrálo v jedné skupině čtyřkolově systémem každý s každým.V této sezóně neplatily nerozhodné výsledky. Pokud skončilo utkání po 60 minutách nerozhodně, prodlužovalo se o 10 minut s pravidlem náhlé smrti.Pokud v prodloužení ž

Dvorský trenér Tomáš Topol: To, co se ... - Lední hokej

Do finále krajské ligy dovedl trenér Tomáš Topol svůj tým už dvakrát v kariéře. Nejprve Kutnou Horu, letos i HC Rodos. Vloni navíc získal bronz s Českou Třebovou. Z atmosféry, kterou dvorští fandové vytvořili během finálové série s Náchodem, mu ještě

Tomáš Topol | Facebook

Tomáš Topol is on Facebook. Join Facebook to connect with Tomáš Topol and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes the...

Olomoucký kraj - Kraj Vysočina | Středočeský Krajský svaz ...

Středočeský hokej. Krajský výkonný výbor Sportovně technická komise Disciplinární komise Trenérsko metodická komise Komise rozhodčích Dozorčí rada Soutěže Rozpisy soutěží Tabulky Statistiky hráčů Sezóna 2019/2020 ... Adam TOPOL: 0: 1: 1: 0: 0: 7: O: