Česko - Slovensko, 05.05.2018

MS 2019 hokej | Medaile na MS v hokeji -Česko versus ...

Od rozdělení Československa v roce 1993 se cesty hokejových týmů obou zemí ubírají každá jiným směrem. A není tajemnstvím, že Česko je na tom v počtu triumfů výrazně lépe.

Máme rádi Česko nejvýš večer, hokej přes milion | MediaGuru

Máme rádi Česko nejvýš večer, hokej přes milion pondělí, 13. května 2013, 05:30 TV MediaGuru Z večerní nabídky volili diváci starší 15 let nejvíce soutěž Máme rádi Česko.

ONLINE:Česko - Slovensko - Hokej -

Slovensko právě vstřelilo branku! Slováci obracejí skóre utkání a po nenápadné akci jdou do vedení! ADAM PAULÍNY se dostal ke střele ze střední vzdálenosti a ačkoliv se nejednalo o nikterak tvrdý pokus a brankář puk sice viděl, jenže mu vypadl z lapa

Slovensko -Česko | ONLINE hokej | 31.12.2013 13:30 | MS ...

Hokej online, MS hokej 20, Skupina A, 31. 12. 2013 13:30 . Slovensko -Česko 1:4. Minuta Min. Tým Hráč Akce

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Soupisky hokejových reprezentací na MS 2013 – Wikipedie

Švédská hokejová reprezentace na MS 2013; Číslo Pozice Hráč Klub 1: B: Jhonas Enroth: Buffalo Sabres: 25: B: Jacob Markström: Florida Panthers: 37: B: Johan ...

ONLINE: V poledne se uvolní cestování mezi Českem ...

ONLINE: V poledne se uvolní cestování mezi Českem, Rakouskem a Maďarskem. ... Omezení pro cesty na Slovensko byla zrušena od čtvrtka. Vlády hranice uzavřely v březnu kvůli šíření koronaviru nového typu. ... SPORT - rychlé zprávy, Fotbal online, Hokej

Slovensko -Česko | ONLINE hokej | 27.4.2019 18:00 | Euro ...

Hokej online, Euro Hockey Challenge, Euro Hockey Challenge, 27. Slovensko -Česko 0:2. Minuta Min. Tým Hráč Akce

MS hokej 2020

Tabulka, soupisky, program zápasů, výsledky z MS v hokeji 2020. Vše co potřebuejtě vědět o MS hokej 2020.