Nejvýhodnější sázení

hokej dennikn

Diskuse: Koronavirus si v pevninské Číně vyžádal už přes ...

Nový typ koronaviru má v pevninské Číně na svědomí již 1 016 mrtvých. Za pondělí podle místních úřadů počet obětí stoupl o rekordních 108 lidí. Nakažených přibylo 2 478, tedy méně než v neděli. Celkový počet potvrzených případů tím vystoupal na 42 63

- informace, které jsou vám nejblíž

Deník - Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Řidič NZV nebo VZV - příjem a příprava objednávek, 26 000 Kč Údržbář čerp. st. OMV v Praze 4, 5, 8, 24 000 Kč Technik výrobních linek - až 55.000Kč/měs., 1 směna, 40 000 Kč Operátor

Slovenská Pravda změnila tvář |

Slovenský deník Pravda dnes vyšel v novém formátu a s novu úpravou. Menší velikost ale podle vedení deníku nepřinese jeho bulvarizaci.

Policejní zpráva vrchního komisaře z Kolína nad Rýnem ze ...

Podle této zprávy policie měla tu noc plné ruce práce a situace byla vyhrocená. Nasazené policejní jednotky nemohly být při všech událostech, útocích a trestných činech, protože jich bylo hlášeno příliš mnoho ve stejném čase.

Intro do světa asijské kinematografie - Blog

Kvalitní asijská kinematografie se k nám dostává hrozně málo. Škoda. Z Asie pochází nejlepší romance, jaké znám, nejlepší film v žánru „psycho“ a nejzvláštnější filmy, jaké znám (například úpírská Žízeň nebo lehce hororoidní verze Jeníčka a Mařenky).

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
České noviny |

Brazílie má dalších 900 úmrtí, v Německu opět ubylo nově nakažených; České akcie smazaly většinu ztrát, které přišly s pandemií

- Diskuse

Nijak nezlehčuji vaši informaci, ale pro ucelený pohled byste měl ještě doplnit, kolik lidí bylo za stejnou dobu zabito ve jménu ostatních ideologií.

PROPAGACE LIBERÁLNÍ POLITIKY V PŘÍMÉM PŘENOSU – Denník ...

Včera (31. 8., pozn. red.) jsme byli na živé diskuzi na diskuzním fóru „Revolúcia 1989 – víťazstvo či prehra?“ v rámci festivalu Amplión v Banskej Štiavnici, kdy téma bylo zvolené k příležitosti 30. výročí „Sametové revoluce“, kde byli hlavními aktér

Tvrzení chrámu 14 (lepšolidi) - Blog

Rozmohlo se nám tady takové nové slovo: "lepšolidi". A intenzita, se kterou se rozhořelo dává tušit, že se ho asi nějakou dobu nezbavíme (viz dnešní datová pitva). Tak tedy vítej v našem jazyce vezdejším. Ecce Homo Sapiens Melior.

- Diskuse

Hledám anketu nejlepší a nejoblíbenější divadelní hra či komedie, ve které figuruje Čechův paskvil ,,Dívčí válka" , ale zatím jen zjišťuji že jsou jimi divadelní projekty od Cimrmanů a další divadelní hry jiných společností.