Nejvýhodnější sázení

francie itálie na pozemní hokej

MS hokej | Švýcarsko - Slovensko, Francie - Itálie -

Švýcaři vyhráli na mistrovství světa i svůj čtvrtý zápas a zůstávají stoprocentní, v utkání skupiny A porazili Slovensko 5:3. Italy dělilo pouhých 66 sekund od prvního vítězství na letošním mistrovství světa, nakonec je z toho první bod.

Účast hráčů plzeňský Litic na mezinárodních akcích v období

U18 v pozemním hokeji – Lyon, Francie Umístění neznámé Hráli: Ladislav Čech

Francie výsledky, program zápasů | Pozemní hokej, Evropa

Stránka týmu Francie nabízí výsledky, tabulky a detaily zápasů.

Pozemní hokejisté Anglie jsou poprvé mistry Evropy -

Angličtí pozemní hokejisté se stali poprvé mistry Evropy. V dnešním finále kontinentálního šampionátu v Amsterodamu porazili překvapivě 5:3 Němce, kteří tak těsně nedosáhli na unikátní hattrick.

Hokej: Francie - Itálie na ČT Sport| TV program – programy více...

Záznam utkání základní skupiny na MS v ledním hokeji ve Finsku (60 min)

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Pozemní hokej: Francie Ž - zprávy

Stránka týmu Francie Ž nabízí výsledky, tabulky a detaily zápasů.

Poprvé v Česku. Praha uvidí světový turnaj v pozemním hokeji...

Poprvé v historii pořádá Česká republika vrcholný turnaj světové federace (FIH) v pozemním hokeji. Od 14. do 19. srpna proběhne v prostorách stadionu SK Slavia v pražském Edenu 1. kolo kvalifikace mužů i žen na nadcházející mistrovství...

Itálie výsledky, program zápasů | Pozemní hokej, Evropa

Stránka týmu Itálie nabízí výsledky, tabulky a detaily zápasů.

Pozemní hokej Itálie live výsledky - Livescore.in

Livescore.in přináší rychlé livescore pozemního hokeje s aktuálními výsledky ze soutěží pozemního hokeje - Itálie.