Nejvýhodnější sázení

fotbal ženy vsetín

| Oficiální web Fotbalové asociace České republiky. Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OFS Vsetín 08.06.2020 Komise mládeže při OFS Vsetín připravila na 27. až 30. červenec 2020, již 10. ročník výběrového "Mini kempu fotbalových talentů" z našeho okresu, tentokrát pro ročníky 2009, 2010 a 2011.

Valašský fotbal - Ženy na Valašsku rozhodně nejsou v ...

Ženy na Valašsku rozhodně nejsou v ofsajdu See more of Valašský fotbal on Facebook

OPA 2:5 VSZ | HK Opava - HK Vsetín - ženy (1. liga žen ...

HK Opava - HK Vsetín - ženy (1. liga žen) 2:5 | Tým Vsetín – ženy právě vstřelil branku! Autorem branky je SÁRA ČAJANOVÁ.

| fotbal

- online přenosy sportovních utkání, závodů a událostí.

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Registrace | Rozhodčí |

| Oficiální web Fotbalové asociace České republiky. Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

- fotky, tipování, hodnocení, komentáře a mnoho dalšího na nejčtenějším místě českého internetu o amatérském fotbalu.

FC Vsetín, z.s.

Klubový web FC Vsetín, z.s. Od nejmenších benjamínků na Sychrově. Přes bezmála 40 starších žáků v obou kategoriích (trenéři Drábek a Dobeš), až k týmům obou dorosteneckých kategorií, kterých se sešlo trenérům Kulhajovi a Miklasovi Pod Pecníkem na 4 d

Ženy |

V sobotu 7.3.2020 se tým FC Vsetín zúčastnil turnaje na Horní Bečvě. Číst dále. Ženy. 05.03.2020 ... Ženy Baníku Ostrava si užívají soustředění v Rožnově ... Valašský fotograf Julius Ficek nezapomíná ani na ženský fotbal.

FC Vsetín ženy - Ženy Vsetína skončily na turnaji druhé a ...

Ženy Vsetína skončily na turnaji druhé a poslední První předsezónní prověrkou divizního fotbalového týmu žen FC Vsetín byla účast na turnaji v Kostelci n./H. Turnaje „Hanácké kopačky“ se zúčastnilo...