Nejvýhodnější sázení

fotbal a pláže chorvatsko

fotbal omis chorvatsko

Dovolená v Omiši je oblíbenou volbou nejen rodin s malými dětmi, ale nabízí také spoustu příležitostí ke sportovním aktivitám a výletům za historickými památkami. Letovisko Omiš je významné středisko cestovního ruchu ležící při ústí řeky...

Chorvatské pláže: tipy na zajímavé koupání -

Chorvatsko má 1 246 ostrovů a 5 835 kilometrů pobřežní čáry. Přinášíme vám výběr z těch nejlepších a zároveň méně známých a nezahlcených chorvatských pláží. Na některé se budete muset dopravit po vodě či prodírat nízkým porostem.

Fotbalový zápas i antický amfiteátr. Reportérka TV Nova cestuje...

Štáb TV Nova je na cestě po Chorvatsku, v pátek natáčel ve třech známých letoviscích na západním pobřeží Istrie. Už teď je tam slyšet čeština na každém kroku. A není to prý přílivem turistů.

Chorvatsko s dětmi: 10 nejhezčích pláží pro rodiny | Slevomat...

Kam do Chorvatska s dětmi? Objevte 10 písečných a oblázkových pláží s pozvolným vstupem do vody a atrakcemi.

Kvarner a vrchoviny - Chorvatsko - Naturismus - Nudistické...

Ve výřezu pobřeží Cikat, určily úřady města Mali Losinj 40ha rozlehlou nudistickou oblast. 2km vzdálena od města.

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
fotbal pláž chorvatsko

– hřiště na fotbal, basketbal, volejbal v kempu hřiště pro děti v kempu – animační programy pro děti červenec/srpen, 6 dní v týdnu – potápěčské centrum – škola potápění, půjčovna vybavení, plnění lahví – pláž: 250 m.

fotbal pláže v chorvatsku

Nejkrásnější chorvatské pláže. Každým rokem se vydá do Chorvatska více než 600 tisíc Čechů a užívají si svoji dovolenou převážně povalováním na zdejších plážích. Jezdí sem zřejmě proto, že Chorvatsko leží blízko a ceny jsou zde srovnatelné...

Pláž Živogošće - Živogošće | Pláže Chorvatsko

Chcete navštívit pláž Živogošće? Klobouk, bikiny a UV ochrana jsou součástí vybavení pro pláž a vše, co na vás čeká na pláži Živogošće najdete zde!

Pláže - Chorvatsko - CK Fischer

Pláže jako základ dovolené v Chorvatsku. Přečtěte si vše o chorvatském pobřeží a plážích, které jsou nejkrásnější, jaký mají povrch a jsou-li vhodné pro děti.

fotbal chorvatsko vlakem

Mně se chorvatsko líbí hlavně kvůli tomu, že se člověk může podívat na zajímavé a ještě ne tak profláknuté památky (jako ve Francii, v Itálii apod.), zároveň se může člověk zajet kouknout na jezera a konečně také zajet k moři.