Nejvýhodnější sázení

fortuna holič

Josef Csaplár -

Frýdek jako T-34, Radův holič Babica. Tak reagují sítě na ligové kolo Podívejte se na ty nejzajímavější ohlasy na druhé kolo Fortuna:Ligy ze sociálních sítí. Česká liga Veterán Skácel zakotvil v Příbrami. Do fotbalu mám ještě chuť, jinak by to nemělo

Lazebník pardubický si našel novou práci -

Nouzový stav vede v nejednom případě k činnostem, na něž by normálně nebyl čas. A fotbalisté nejsou výjimkou. Příkladem může být Lukáš Pfeifer, záložník Pardubic. Dlouhé přerušení druhé ligy mu přihrálo novou funkci. Stal se dvorním kadeřníkem týmu.

Vacenovice oslavily o víkendu osmdesát let fotbalu ...

Vacenovice– Ani sestup do první B třídy nepokazil fotbalistům Vacenovic dlouho dopředu naplánované oslavy. Tradiční klub z Hodonínska, který dlouhodobě patří mezi nejúspěšnější okresní celky, o víkendu završil významné klubové jubileum. Olejáři mají

TV program: 25. 5. 2020— Česká televize

A další pomoc firmám; Holič, který odmítá pomoc státu; Otevírání hranic; Čína a její světové ambice; Zemřela mluvčí Charty 77 Zdena Tominová. Moderují: Světlana Witowská a Daniela Písařovicová.

KAMBERSKÝ: 15 tisíc pro herečky i kadeřníky. Důchod, nebo ...

Každý soukromý učitel, hudebnice, opravář, herečka, trenér, kulisák, moderátorka, kadeřník, holič či zpěvák, který je kvůli rozhodnutí vlády už čtrnáct dní neschopen si vydělat na večeři, si právě trochu oddechl a zároveň vládu proklíná.

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Očekávané derby vyhrála hokejová Chrudim - Chrudimský deník

Hlinsko– Tentokrát vás budeme o regionálním derby informovat jinak, než obvykle. Chrudim se na nás snad nebude zlobit. Hlinečtí se cítí poškození, dejme jim slovo. Jen v krátkosti k utkání, a potom trenérův názor. Třeba to pomůže k pročištění „oblohy

Obchodní centrum Olympia Olomouc

Obchodní centrum Olympia Olomouc – příjemné nakupování a zábava. Obchody známých značek, hypermarket Albert.

Tragédie Tomáše Holého (†21): 3 smrtelná zranění a proč ...

Už je to dlouhých 27 let, co se stala smutná a tragická nehoda naší bývalé největší dětské hvězdy. Jeho kamarádi se rozhodli promluvit o tom, co se stalo té osudné noci v roce 1990, kdy Tomáš Holý vydechl naposledy.

Vzhůru dolů |

Nepozorovaný útok byl a zřejmě ještě dlouho bude hlavním posláním dravců moří - ponorek. Tyto dokonalé stroje však neslouží jen k zabíjení, bez nich bychom nemohli poznávat krásy oceánů ani zkoumat podmořský život.

Komentář Tomáše Raise: Jak dlouho na špici? - Chrudimský deník

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA po 15. kole Hvězda kola. Tomáš Smejkal (Jihlava): Na domácím stadionu je Jihlava stále stoprocentní, dokáže si poradit i bez kanonýra Klobásy.V duelu s Vlašimí ho zastoupil Smejkal, jenž dva góly vstřelil a na jeden přihrál.