Nejvýhodnější sázení

blog praha fotbal

Vzděláním k prosperitě - Blog

Kvalitní pedagog na škole musí mít adekvátní finanční ohodnocení! Platí, že ty nejlepší lidi musíte do školství přitáhnout. Náklady na takové kvalitní pedagogy jsou ryzí investicí do našich dětí a budoucí prosperity národa.

Dalibor Martišek - Blog

Dalibor Martišek Můj poslední blog. Deset let a stovku článků jsem to vydržel. Teď už ne. Chcete-li si zvesela zadupat se mnou, klikněte si :-)

Diskuse -

Je přece úplně jedno, "na čí straně" v tom kterém okamžiku tehdejších složitých poměrů bojovali. Prostě zemřeli v boji. A po 100 letech patří zemřelým úcta!

David Vlk - Blog

David VlkŽivnostníky nezabije Coronavirus, ale lidská hloupost a závist. V části české společnosti jsou aktuálně vůči živnostníkům zhruba obdobné pocity, jako v padesátých letech, kdy jim část národa rekvírovala jejich živnosti a radovala se z toho,

Inzultace - Blog

Víkend je nenávratně v čoudu, pondělní vstávání jakoby demonstrovalo srážku mojí hlavy s kriketovým míčkem. K tomu všemu se do práce absolutně netěším. Už vidím Žlábka, jak se po výjezdním setkání nafukuje jako héliový maxibalón.

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Derniéra - Blog

Myslela jsem si, tatínku, že mě po stěhování potká záchvat euforie, ale opak byl pravdou. Chytila mě do svých sítí ta pravá, nefalšovaná deprese, která jakoby zlehýnka přivolávala mou životní derniéru.

Fotbal Nejobsáhlejší fotbalové zpravodajství

2020 20:00 Jihlava vs.Žižkov fotbal - FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 24:Jihlava vs. Žižkov Stadion v Jiráskově ulici, Jihlava FC Vysočina Jihlava FK Viktoria Žižkov

Jak dál? - Blog

Mnoho mých přátel je přesvědčených, že se vše děje jenom proto, aby byla zničena ekonomika, aby se lidé stali nevolníky, kteří by byli odkázáni na to, co jim stát povolí.

Vyvětraná křídla - Blog

Smartwings v překladu pak chytrá křídla. Nevím, kde na tom názvu byli, ale asi si lhali do vlastního hnízda tak jak to ostatně ti kluci z podniků zahraničního obchodu mají skoro vždy.

Co vše přináší vzdálené vyučování? Třeba přehnaná ...

Karanténa uvrhla školy do nových podmínek, do nečekaných podmínek, do podmínek vzdálené výuky. Ale hned se najdou „modernisté“, kteří možnosti takové výuky a jejího hodnocení přeceňují. A vylétají ze stejných hnízd jako vždy.